Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Náš eurokomisár, pán Šefčovič (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

toľko napíšem

že som mal problém dojesť obed keď som počúval pána eurokomisára, ktorý je len byrokrat a naučené frázy o zlepśóvaní, snení a dúfaní o zlepšení finančného stavu v EU len tak súkal zo seba ako stroj a ten priblblý výraz v tvári mu napríklad neuverila ani Puškárova v jej relácii. By som mu ten tanier o hlavu . . . .
 

re:screamcek

Nerozčuľuj sa, môže ťa trafiť šľak. Ale to bola len priateľská služba p. premiérovi, také malé divadielko, aby voliči p. Fica videli, že ním stojí aj eurokomisár. Or rád inscenuje takéto malé dramatické predstavenia?! Vyzerá potom to, čo potára, akosi dôveryhodnejšie... "veď aj eurokomisár potvrdil čo Fico.." Treba to však priradiť už predstaeným divadielkam, ako napr. Rada solidarity a rozvoja( alebo ako ja hovorím Rada pre všetko?!) Síce bez mandátu, ale Robo má osvedčený prístup, ako správny klamár vie: že tisíckrát opakovaná lož sa akoniec stáva pravdou. Nuž v rámci marketingu strany Smer sa to dôsledne dodržiava)
 

zopakujem sa

Je dobre, že nám nevládnu účtovníci. Pretože na vládu je potreba štátnikov a politikov. Keby o všetkom rozhodovali iba účtovníci, dopadlo by to tak, že Sulik a jemu podobni by si pred dvoma rokmi povedali, že treba, aby živelne skrachovalo Grécko a podľa ich predstáv by si len vyčiarkli účtovnú položku Grécko. No ale takto to nefunguje. Pretože nezarátali politické náklady, sociálne náklady, ekonomické náklady, aké by to malo na eurozónu. Jednoducho by si len vyčiarkli položku Grécko. To už je len úžasná úvaha, naozaj, klobúk dole.
 

na jednej lodi

Mam taky neodbytny pocit, ze na Slovensku vladne skodoradost opozicnych politikov, ktori robili velmi skarede predikcie o diani v Europe a akoby sa skrodoradostne tesili, ze ak by to vyslo, mali pravdu, akoby im skutocne nezalezalo na ich krajine. Vid vyrok Sulika:" Mne je to jedno, ja aj tak chcem prezit zvysok zivota v Australi..." To chceme od politika tak vela, ak od neho chceme, aby mal rad svoju krajinu, a aby v nej ostal zit? Ked uz sa chce postavit na jej celo, tak nech v tej lodi plava.
 

novokrvný chlapče

keď cituješ, ja zacitujem:
s mečiarom nikdy
so slotom nikdy
diaľnica do košíc do roku 2010
.......
čo ty na to - to sú citáty ako delo - a vieš kto je za ne zodpovedný -
jednoduché - najväčší tlčhuba na slovensku, vlastnohlavý pijafico....
........
tento tlčhuba nás vedie presne tam, kde je dnes grécko - do pekla
a keď ho volia takí ako ty, tak si to vyžerte - vojenským žargónom vydržím aj s bajonetom v ***** ale darmožráči, lúzri a podvodníci si to vyžerú až do dna
 

screamček

Podľa, zatiaľ nepotvrdených informácií, neznámi páchatelia, dňa 10.03. 2012 odcudzili z priestorov Mauzólea v Moskve múmiu vodcu svetového proletariátu súdruha Vladimíra Iljíča Lenina.
Ako dnes informoval hovorca Mauzólea súdruh Viačeslav Bobrov, okamžite po zistení uvedenej skutočnosti, v skorých ranných hodinách 11.03.2012 požiadali bývalých vysokých funkcionárov KGB na dôchodku o pomoc pri pátraní. Týmto dôstojníkom sa s pomocou slovenskej firmy ZverinecSextaGroup podarilo zistiť, že s únoscami nezištne spolupracoval a podieľal sa na organizácii MUDr.Brátkdejsedá, ktorý bol za spoluprácu odmenený niekoľkými fľaškami drahého vína, ktorých hodnota je, podľa vyjadrenia odborníka Jánoša Slopu, približne 7 miliónov českých korún. MUDr.Brátkdejsedá po niekoľko hodinovom prehováraní a prísľubom, že nepríde o poslaneckú imunitu a možnosť ovplyvňovať rozdeľovania dotácií z EU najskôr vyvrátil podozrenia, že za únosom by mohol byť súdruh Castro, Chavez, či Lukašenko a potom po dohode o vine a treste, podľa ktorej bude odsúdený na podmienečný trest a jeho odsúdenie nebude vedené v registri trestov, oznámil miesto úkrytu.
Ako uviedol veliaci dôstojník špeciálnych jednotiek veteránov z Auróry, akcia na získanie vzácnej múmie sa uskutočnila 15.03.2012 vo večerných hodinách elimináciou štyroch milicionárov pri vchode do budovy v Bratislave, v Mestskej časti Ružinov. Na otázku ako sa im podarilo lokalizovať úkryt, tento takmer 103 ročný veterán skromne vyriekol:”Viete, vôňa boľševika je nezameniteľná.”
Ako ďalej uviedol veliaci dôstojník špeciálnych jednotiek veteránov z Auróry po vniknutí do priestorov budovy objavili tu nielen múmiu Vladimíra Iljíča Lenina, ale aj Josifa Stalina a Klema Gottwalda, ktorých sa prítomní súdruhovia, dýchaním z úst do úst, snažili oživiť, čo sa súdruhom Red Bullovi, Magyrovičovi, Vrabcočižovi, Bulharkalimu a Fľaškovej podarilo. Počas týchto chvíľ, pri ktorých boli pri plnom vedomí, im súdruhovia Kažomar a Spočátek masírovali rôzne časti tela, najmä tvár a brucho, čakajúc na moment kedy sa títo géniovia, po dlhých rokoch, opäť prejavia.I prejavili sa. Pes súdružky Tomäňovej to ocenil kvílením a bleskovým útekom z budovy. Avšak, podľa slov jedného z veteránov, reakcia prítomných bola úplne odlišná, pripomínajúca hašišáka po dvoch jointoch. Napríklad súdruh Vasiľ Biľak mávajúc kosákom a kladivom hulákal:” Puste mne na saka!” Súdruh Red Bullo s Kažomarom oznamovali prítomným:”My vám ešte ukážeme grafy.” Súdruhovia Fľaška, Splaška a Magyrovič sa vrúcne objímali so slovami :”Aj keby sme mali 56% obyvateľov tejto krajiny zavrieť do guľagov, bude nás voliť 100%.” Súdruh Čaplovič stojac na kýbli oznamoval:"Táto krajina potrebuje veľa moc robotníkov."Súdruh Jebjariabka spieval:"My vieme ako má vyzerať Verejnoprávna televízia." Súdruh Skejpzala s maketou guľometu vyháňal Maďarov za Dunaj, súdruh Jebhňátek plačúc stonal:"Ja môžem byť profesorom z čoho ja budem chcieť!" Súdruh Rachter a súdružka Zmijkovičová objímali súdruha Mňahojku ďakujúc k úspešnému ukončeniu vysokoškolských štúdií, súdruh Vlažný všetkým prítomným skromne vysvetľoval výhodnosť PPP projektov a férovosť tendrov a súdruhovia Štekopes, Karoso a Van Pampuch tancujúc informovali:"Socializmus v Eurozóne neumrie i keby mala celá Európa skrachovať." Pozoruhodné bolo aj konanie prítomného proletariátu, dobrovoľných i platených spolupracovníkov Diego deV., Medard10, Snech, Aljaska,piňo, frkral9,JoBo, r.neustupny,i demodvás, nielen, Prasavec, Ivan Gleisner,
 

 

Vietor v plachtách. Ben-C, michaela.v ,zamozny,Janodr, Boletus9, Oreo12, cezaru, denisaba, antijet miklosovagorila, čarna, Surgi59, Mirka797, Kovac12, eriqa, Petra.T., fuzac. miki, Marty88, Janis100, borisko60, romana61, medvedik111, Mario1980 ,Dubak pod lampu, stara.bedna, hudecov.trubadur, podkovaprestastie, esmeraldavidi, franforca, trafená hus, skodareci, ruzovabuducnost, zhodaokolnosti, kopaspiny, cervenazasuvka, zlata.priadka, mravecferdinandprvy,Égalité , Fraternité, Holérite, Kam vietor, tam plášť , Mildo11 a mnohých ďaľších, ktorí si podrobne zapisovali výroky prítomných s prísľubom, že ich spracujú do takej podoby, aby im rozumelo aspoň 45% konzumentov, budú ich okamžite šíriť nielen osobne, ale aj prostredníctvom diskusných fór.
Toto harašenie, za srdcevrúceho plaču prítomných, rázne ukončil veliaci dôstojník špeciálnych jednotiek veteránov z Auróry výstrelom do vzduchu, zbalením múmií do vriec na smeti a rýchlym únikom z priestorov KSSmer s poznámkou:” Súdruhovia, vaše prdy sú už rovnako dobré ako tie Iljičove!!!”
 

p.Kolar

Bohužiaľ obavy podporujú aj naši politici, najmä Vaš predseda Richard Sulík a Vaša SaS, ktorí sú neustáli oznamovatelia armagedonu.
 

 

Z vyjadrení Sas vyznieva skôr prianie o krízu ešte väčších rozmerov. Sulík...a aj vy tomu pomáhate. Gréci žili nehospodárne, ale želať si ich krach v súčasnosti, je zvrhlé. Európa sa zrejme dostane do hlbokej recesie a vám sa tak splní jedno želanie.
 

pravdy sa bojite ako muchy biolitu

Sas si praje, aby Slovensko zle dopadlo a potom sa budu s poharmi vina usmievat a ukazovat prstami so slovami: "Však ja som to vravel..."
 
Hodnoť

K+ konečne čítam znova niečo rozumné

čo reflektuje zdravý sedliacky rozum (po tých všetkých politických bláboloch ekonomických analfabetov, ktorí si ani nedokážu predstaviť ako vzniká rovnovážny bod na krivkách ponuky a dopytu peňazí a len nás tlačia a tlačia do priepasti len aby si udržali svoje bruselské europlaty a úplatky od burzových špekulantov za insider trading o niekoľko mesiacov dlhšie)
 
Hodnoť

Ako si eurokomisár dovoľuje

odkladať u dlžníka splácanie jeho dlhov voči mne - veriteľovi?
Mne a mojim detným deťom štát prikáže financovať euroval
a jeden psychický krpáň nesvojprávny, na európskej stoličke, povie "dlžníkovi",
že sa nemusí namáhať a ponáhľať.
Pravdaže viem, kde sa podeli všetky peniaze v Španielsku, inde a "u nás".
Pravdaže viem, že žiadny Španiel, Grék, Ír, Slovák, nedostane z "eurovalu ani 1 Euro".
Vieme, čo sa deje. Akurát Šefčovič, Barroso, Van Rompuy, PES,
s ich nohsledmi na Slovensku, nás budú štopať ako kŕmne husi, kým nám nepraskne "pečeň",
alebo hlava.
Ani Slovensko nedodrží svoj "deficit" pod čiarou, tak sa to "odpustí" aj nám.
"Eurokomisár: Ak Španielsko bude pokračovať v reformách, o čo nikto nemá obavy, ak zavedie opatrenia, ktoré sprísnia disciplínu pri financovaní autonómnych regiónov, Európska komisia navrhne, aby sa povinnosť znížiť deficit pod tri percentá odložila."
 

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 
Hodnoť

 

Darmo ale Figel bol "geniálný " eurokomisár iní sú oproti nemu šuviks.Pán Kollár sa nevie inak odreagovat len stále mudruje.
 

 

Nejaký argument by nebol, moja? Či to by som chcel od smerákov asi veľa, však.
 

re:Enja

To vieš, každý sme nejaký, Kollár je tuším ekonóm.A ty, kedže na neho nevieš reagovať, tak sa ho pokúsiš aspoň zhodiť! Rozumiem, ospravedlňujem sa, že som to vyčítal z vystúpení priateľov - súmračníkov. Zrejme musím raz tie "vrianty" spísať, lepšie povedať napísať tak, aby neboli veľmi intelektuálne nezrozumiteľné.. Oni už existujú, opísal ich v r. 1925 istý Karel Čapek, taký" dajaký menej vzdelaný potmehúd." Zrejme Ficov nepriateľ?!
 
Hodnoť

p.Kollár aká je podpora trv.e-válova

v parlamente? Je nejaká šanca, že nebude schválený, alebo aspoň, že bude hlasovanie odložené na neskôr? (aspoň 1-2 mesiace po gréckych voľbách)
 

re: dream is over

Zrejme ťa nenapadlo, že sa pýtaš nesprávneho?! Skús predsedu parlamentu, ale ten sa volá Paška. On robí program jednotlivých schôdzí!
 

re: olegin

pýtam sa správneho. Politika je o tvorbe koalícií pre presadzovanie dobrých nápadov. A v tomto prípade ten dobrý nápad SaS je trvalý e-válov neschváliť, alebo aspoň ostatných presvedčiť aby sa jeho schvaľovanie posunulo na neskôr a my sme sa vopred nezaviazali platiť mesiac pred vznikom dlhu.

Preto opakujem otázku - je nejaká šanca, že trvalý válov nebude v júni schválený, alebo, že sa aspoň presunie hlasovanie na neskôr?

(sorry olegin, ale nezaujímajú ma tvoje teoretické ponaučenia, skôr nejaká konkrétna informácia od Kollára, či tú našu "samovraždu zo strachu pred smrťou" plánuje náš parlament spáchať hneď, alebo aspoň odložiť na neskôr)
 

 

davat kollara a SaS ako priklad vytvarania koalicii? na com frcis chlape. len nedavno rozbili vladu lebo sa nevedeli dohodnut vobec s nikym. dobre napady od SaS? myslis ten napad ako vystrelit fica k moci?
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie


 1. Ladislav Rohoska: Robert Fico má na rukách krv... 44 382
 2. Július Kovács: Obchodníci so smrťou oháňajúci sa národom a náboženstvom. 5 487
 3. Ľubomíra Romanová: O ventilátoroch a ľuďoch... 5 167
 4. Michal Porubän: Vyzývam tretí sektor v čase pandémie alebo ako poslanec Blaha dezinformuje a šíri nenávisť 5 032
 5. Marian Baran: Domáca šunka 4 863
 6. Juraj Štubniak: Otázky na pána premiéra 1. 4 124
 7. Miroslav Babič: Prepojenie Valla na dodávateľa predražených rúšok je veľmi nápadné 3 588
 8. Michael Achberger: Tento hormón dokáže urýchliť vaše chudnutie 2 356
 9. Július Kovács: Mohamedán Boris nahradil kapitána Andreja 2 177
 10. Anežka Gernešiová: Ako riešili pandémiu v minulosti? 1 831

Rebríčky článkov


 1. Zuza Ferenczová: PRÍRODA, ZABOČTE DOPRAVA / denník korona vírusu 12
 2. Richard Gajarský: Kde je môj respirátor?
 3. Vladimír Krátky: Nerobme si predel z Lukašenka !
 4. Tatiana Krčmáriková: Realitní makléri nevolať!
 5. František Cudziš: Štvorylka - „koronavírusovské podanie“ a lá STV1
 6. Martin Žilinčík: Orbánistan pritvrdzuje
 7. Miroslav Iliaš: Kresťania za odluku cirkvi (náboženstva) od štátu
 8. Ladislav Rohoska: Robert Fico má na rukách krv...
 9. Štefan Vidlár: Na Poňiky
 10. Viliam Majda: Bieda ŽSR


Už ste čítali?