Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Bianco šek pre politikov, Taliansko – Nemecko 1:0 (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

nova europska instutucia

ECB - European Crap Bin :-)
 
Hodnoť

pán Kollár, vy aj my (ako slovensko)

sme malé ryby voči nemeckému a talianskemu obrovi. preto akýkoľvek rozumný hlas nebude ani vypočutý, nieto ešte braný v potaz. jedinú šancu sme premrhali, ked sme mohli zastaviť euroval...ale všetci vieme ako to dopadlo. mna by skor zaujímalo, čo má v tejto turbulentnej dobe robiť človek, ktorý má napr. ušetrených pár tisíc eur , má hypotéku na byt, má rodinu a job na slovensku...čo má robiť aby aspoň o ten byt a malé úspory neprišiel. čo by ste mu vy osobne poradili? ďakujem za odpoveď.
 

pokúsim sa z dovolením ja -

čo robiť? - voliť fica, o nič neprídeš - všetko bude po znárodnení naše spoločné
 
Hodnoť

pán Kollár!

Navrhujete riadený bankrot krajín, kde nie je jasné čím ho asi tak chcete riadiť.
Dá sa to len balíkom peňazí, toho času sa to volá euroval, a ten predsa odmietate.
Tak čím?

Čo sa týka požiadavky politických reforiem, tak od strany, ktorá prišla pri poslednom rozpočte ku ktorému sa mohla vyjadriť s návrhom na to aby za mafiánov, prostitútky, zlodejov, milenky a detičky milionárov, ako aj ostatných dobrovoľne nezamestnaných platil odvody štát, teda ostatní občania, to asi veľmi presvedčivé nebude.

Návrh na vylúčenie nezodpovedných krajín je zaujímavý. Trebárs tým, že Slovensko už roky neplní maastrichtské kritéria, kde podľa toho navrhujete vylúčenie aj Slovenska. Ale možno neplnenie kritérií ku ktorým sme sa zaviazali, asi považujete za zodpovedné konanie.

Grécko, Taliansko, Španielsko ako aj ostatné krajiny robia opatrenia na znižovaniu svojho dlhu, robia reformy, ale Vy v rozpore s touto skutočnosťou podsúvate myšlienku, že nerobia nič. Pritom stačí jednoduchý dopyt na google.com, aby sa ukázalo, že tomu tak nie je.

No a čo je najhoršie, euroval asi nie je dobrým riešením, ale lepšie nemáme a nepoznáte ho ani Vy. Návrh na ničnerobenie, čo je vlastne doktrína SaS, je vlastne návrhom cesty, kde postupne po krachu viacerých krajín, teda po ekonomickom prepade eurozóny, po skolabovaní exportu, strate možnosti splácať úvery, zákonite zbankrotuje Slovensko.

A pokiaľ dávate tvrdenie "... takmer istým výsledkom bude, že náklady na záchranu eurozóny budú vyššie, ako náklady, vyvolané jej rozpadom.", čo keby ste nám trocha priblížili aspoň hrubý prepočet na základe ktorého ste na to prišli.
 

vivaaat

vivaaat vsetkym eurohujerom ako je klamm, oreo , Fico,atd.
 

re: kliksen

To fakt ste všetci argumentačne na tom tak úboho?
To fakt sa na nič lepšieho nezmôžete?
 

nie pán michalič

to vy ste vyšumený ako stará šumienka, staručký dzurindofil
 

re: stevepe

Chceli ste sa tiež pochváliť svojou neschopnosťou argumentovať?

Alebo len pripomenúť, že patríte medzi tých čo dávajú prednosť jednoduchým, elegantným aj keď chybným a hlúpym riešeniam.

A nie som "michalič", dokonca žiadneho nepoznám, ale oceňujem Váš talent sa mýliť.
Obávam sa ale, že jeho využitie je ale veľmi obmedzené, a osobne o ničom neviem.
Teda okrem možnosti kariérneho rastu v SaS. Tam je to vraj pre niečo také podmienkou, čím lepšie, ale pritom pravidelne sa budete mýliť, tým sa dostanete na vyššiu pozíciu.
 

 

pre Klamm:
Prejavom slobody je aj pravo robit zo seba idiota sposobom aky uznas za
vhodny. Toto Tvoje pravo je nespochybnitelne a bude plne respektovane.
 

re: klamár

Nuž neviem, ale pre idiotov je príznačná neschopnosť argumentovať.

A myslím, že ja to nie som.

Všimnite si na môj prvý príspevok, tam som argumenty dal, a potom tých čo síce reagovali, a to úboho a hlúpo, lebo sa ani nepokúsili, nič z toho čo som dal, vyvrátiť.
Kde sa do toho zoznamu svojim príspevkom s invektívami namiesto argumentov (ale kde nič nie je, ani čert neberie) úspešne zaradili.
 

 

je symptomaticke, ze alkohokik tvrdi, ze neni alkoholik, takze kdyz tvrdis, ze nejsi idiot, jak to dokazes, predloz argumenty ??
Myslim, ze to bude na stejne urovni s jakou obhajujes SDKU, sama kriminalni kauza a podvody. Takze radsi nepis nic, nech se na tobe Slovaci nesmeji.
----
Tvuj nick je synonymum pro klamstva, podvody a polopravdy. Mas to hodne tezke, kdyz te tady skoro kazdy povazuje za blbce a podrazaka. Ja si to myslim taky.
 

re: samorost

Argument je hneď v prvej vete môjho príspevku na ktorý reagujete.
A kde si dovolím pripomenúť, že argumenty sa vyvracajú.

S podobným komunistickým myslením, s požiadavkou na dôkaz neviny, som sa tu už stretol, zhodou okolností všetko prívrženci SaS.
Dôkazy dáva ten, kto dáva tvrdenia, a boli ste to Vy čo ste o mne čosi tvrdil, súc neschopný vecnej diskusie a ste to Vy, čo teraz musíte to svoje tvrdenie, tie úbohé invektívy dokázať.
Kde mám asi väčšiu pravdepodobnosť vyhrať trikrát za sebou prvú cenu v lote, ako od Vás dostať ten dôkaz.

A pokiaľ viete o nejakých kriminálnych kauzách a podvodoch, dovolím si Vás upozorniť, že ste v zmysle zákona povinný to oznámiť orgánom činným v trestnom konaní.

Teda pokiaľ nejde o obvyklé špinavé ohováranie.
... kde tipujem, že ste žiadne oznámenie nedali a žiadne ani nedáte. Obaja vieme prečo, ide len o obyčajné ohováranie obyčajného ficovoliča.
 

 

bla,bla, bla
same spinave klamstva, treba platina nebo Paroplyn. Vsak vas kamarad Trnka to zamete pod koberec. Tady je videt, jak svinske a podrazacke je spojeni SDKU a "bilych limecku". A ty je jeste obhajujes, proto mam ne tebe takovy nazor jako mam. Ani trosku sebereflexe a jen hazet spinu na vsechny dookola.
Vsak se chovas jako komunista, tak co s tebou. Zhodili jste si sami vladu a ted tu placete nad rozlitym mlekem. Jak symptomaticke a jak presne to vystihuje SDKU a podobne pidistrany. Hlavne ze se stavite do pozice nejmoudreasich a dokonalych. Uz vam nikdo neveri a pokud nezmenite styl prace, ani nebude.
Skratka jste tam samy vypatlanci a neumite to.
 

re: ficovolič samorost

Platina je kriminálna kauza, z ktorej sa pokúšate vyrobiť politickú, ktorá sa vyšetruje a kde vedome ignorujete fakt, že sú obvinené konkrétne osoby, na Váš hlboký žiaľ, nie sú z SDKÚ-DS. Pri tej platine dokazujete svoje deformované videnie sveta, asi vo vedomí, že keď vo Vašej obci niekto kradne, tak ste tam všetci zlodeji a starostu treba zavrieť, pretože pri predaji pozemkov OLO, Sulík Sulíkovi, takisto to bolo predané pri neúplnej informácii odbornej verejnosti a takisto na základe posudku, ktorý bol poriadne vzdialený od trhovej ceny, kde pritom o zlodejine nehovoríte.

Paroplyn kauzou nie je, súťaž bola transparentná, verejná a nikto nemal zaručenú ziskovosť, a nikto z účastníkov preto neponúkol vyššiu cenu.

Sebareflexia sa robí po chybách, trebárs ak nejaký hlupák kvôli prázdnej póze, zvrhne vlastnú vládu, a ešte ohováraním svojich partnerov pomôže Ficovi k lepším volebným výsledkom. Demagogické tvrdenia o tom, kto zhodil vládu Vám nepomôžu, bol to Sulíkov postoj, kde síce nemal na prijatie zmluvy o eurovale žiaden vplyv, stačí na to kalkulačka čo dokáže sčítať, ale mal vplyv na pád vlády.

Vlastnú sebareflexiu k tomu, že ste aj Vy svojou propagandou, svojim špinením a ohováraním koaličných partnerov, pomohli a stále pomáhate Ficovi kedy urobíte?

No a čo keby ste namiesto invektív sa pokúsili o nejaké argumenty?

P.S.: Ďakujem za potvrdenie, že som tipoval správne a že z Vašej strany ide o obvyklé špinavé ohováranie, ktorým tak usilovne pomáhate Ficovi.
 

 

tvoje argumenty jsou na smich, nemas zadne ;-)
protoze tvoje zbozne prani neni argument. Vsak pisem, ze platina je kriminalni kauza s povolenim od SDKU. Pokud by tam nebyli nominanti SDKU, tak by zadna kauza bebyla.
Na co tam dosazujete nespolehlive lidi.
---
Paroplyn je kauza zametena pod koberec, to ze vsetci musime platit vyssi cenu za elektrinu je vina SDKU a jeji neschopnosti a nenazranosti. Nebo Kosicka teplaren, kde nominanti SDKU se nestitili vzit zlate padaky a SaS je odmitla. To taky o necem vypovida, jak je SDKU nenazrane a pokrytecke.
---
My mame jednotnou linii, vsichni zlodeji patri do basy. Pokud mas nejake informace na SaS, tak je tvoje povinnost je nahlasit. Ale zadne nemas, tak tu jen poustis bludy a klamstva. Zato SDKU jich ma pozehnane a vysetruji se. Netreba je nahlasovat. To, ze to Trnka, vas dobry kamarad zamete pod koberec je taky vas problem s moralkou a byli by jste sami proti sobe, kdyby se to vysetrilo. Taky sudnictvo a prokuratura je vase prace a vizitka, jeden by z toho grcal. Mas byt na co hrdy.
---
Tipoval jsi naprosto spravne.
SDKU je zlodejska banda. Podvody a tunely jsou jejich kazdodenni chleba. A Fica tu ani nevzpominej. Vase kratkozrakost a politicka naivita umoznili jeho nastup. Za to nemuze SaS, ze jste tam politicky naivni nedorobenci.
 

re: ficovolič samorost

1. To tvrdenie o nejakom povolení oznámte orgánom činným v trestnom konaní. Nevedia toľko čo Vy. Ale myslím, že zase nedáte nič.

2. Veď dajte dôkazy v čom je paroplyn kauzovu. No a čo sa týka Košickej teplárne, ale nielen košickej teplárne, čo robil riadiaci orgán, ministerstvo hospodárstva s pánom Miškovom na čele?

3. Veď dokážte to svoje špinavé ohováranie o podvodoch a tunelovaní. Bez dôkazu je to stále len a len špinavé ohováranie špinavého ficovoliča.
A pripomeniem, že na rozdiel od Vás žiadne tvrdenia o tom, ako SaS kradne som nedával. Podobné nečestné a nepoctivé konanie, tvrdenia s cieľom škodiť a bez dôkazov, je tu len Vaše.

SDKÚ-DS nie je možno najlepšou stranou, ale lepšiu tu nemáme.
Presne v zmysle príslovia "Inicatívny blbec je horší ako triedny nepriateľ!".
A na tú slávnu iniciatívu SaS ktorej konečným výsledkom je 83 poslancov strany Smer v parlamente sa zabudnúť nedá.
 

 

Klamm:
1. Samozrejme že nedá nič! Je to zapredanec, sulíkovec, kolaborant, nacionalista a možno aj nejaký úchyl. Vymýšľa si hlúposti na našu milú SDKU. Ale my dvaja mu vytrieme kocúra!
2. Správny postreh! Ten SaSkársky zradca Miškov v tom má iste prsty. Ale my mu po nich klepneme a odhalíme jeho diabolské úklady! A ešte aj kvôli nemu tu dnes máme Fica!
3. Správne píšete - špinavé ohováranie to je! A špinavý ficovolič! Židoboľševik! Nacionalista!

Len nemôžem celkom súhlasiť s Vašim záverom, že SDKÚ-DS nie je možno najlepšou stranou. Nie! Ona JE najlepšou stranou, nič lepšie tu nebude, nebolo ani nie je!
A SaS - škoda reči o tej strane ekonomických analfabetov, zradcov, šialencov, politických skrachovancov a ficovoličov! Dobre hovoríte! Múdro! Sťa nejaký politik z onej múdrej strany!
 

 

buhahahaha
svoji vlastni premierku jste podrazili, pospinili a vyrazili,
Staci jen tohle a nikdo vas nebude volit.
Kdo by sel do strany, ktera ma v popisu prace svinstva a podrazy.
 

re: ficovolič samorost

Nuž neviem, ale dôkazy kto ako hlasoval pri hlasovaní vlády jednoznačne dokazujú čosi iné.
http://www.nrsr.sk/web/Default...
A to, že vládu položil Sulík. Svojou hlúpou pózou, pretože na prijatie zmluvy nemala žiaden vplyv a jediný jej vplyv bol na povalenie vlády. Kde preto tie hlúpe výhovorky o spájania hlasovania sú o ničom, keďže vláda by padla tak či tak.
Sulík to vedel a jediný vplyv čo mohol mať aj využil.

Možno musel, SaS nemá žiadnu agendu okrem eurovalu, kde podobný názor nemá žiadna vláda na svete, a ešte práva teplých, čo pritom ich ani nepotrebujú, a veľkú voličskú základňu nereprezentujú. To podstatne je viac takých čo naleteli na tie ich populistické teórie, založené na ničnerobení, súc neschopní domyslieť, že tie teórie vedú až k možnému bankrotu Slovenska.

A ako sa dalo očakávať, svoje tvrdenia neviete dokázať. Jedine čo ste dokázali je, že ste sa niečo predsa len naučili.
Od Josepha Goebbelsa.
 

 

na to muzu jen napisat,
kazdy si svuj hrob kope sam. SDKU svoji blbosti a neschopnosti pochopit a akceptovat jiny nazor, nez svuj a vy svoji neschopnosti to pochopit vubec.
---
Je smutne, ze takovy lidi jsme meli ve vlade a jeste smutnejsi je, ze jejich neschopnost a podrazactvo umoznili vstup Fica na scenu. Tak proc jste to spojovali, kdyz jste vedeli, ze to neprojde ?? Koho to je blbost a neschopnost ?? Vydirani a podrazactvo je vas denni chleba a jak vidim, nehodlate to zmenit. Tak klidne snivajte dalej. Mne to vubec nevadi a jsem jen rad, ze pujdete do pekel.
---
Jak jsem uz pisal, delejte si ze sebe idiota, jak chcete, je to vase pravo a ja nemam pravo vam to zakazovat.
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie


 1. Ladislav Rohoska: Robert Fico má na rukách krv... 43 725
 2. Július Kovács: Obchodníci so smrťou oháňajúci sa národom a náboženstvom. 5 441
 3. Ľubomíra Romanová: O ventilátoroch a ľuďoch... 4 836
 4. Michal Porubän: Vyzývam tretí sektor v čase pandémie alebo ako poslanec Blaha dezinformuje a šíri nenávisť 4 703
 5. Marian Baran: Domáca šunka 4 638
 6. Juraj Štubniak: Otázky na pána premiéra 1. 3 894
 7. Miroslav Babič: Prepojenie Valla na dodávateľa predražených rúšok je veľmi nápadné 3 574
 8. Michael Achberger: Tento hormón dokáže urýchliť vaše chudnutie 2 325
 9. Július Kovács: Mohamedán Boris nahradil kapitána Andreja 2 046
 10. Anežka Gernešiová: Ako riešili pandémiu v minulosti? 1 790

Rebríčky článkov


 1. Vladimír Krátky: Nerobme si predel z Lukašenka !
 2. Tatiana Krčmáriková: Realitní makléri nevolať!
 3. František Cudziš: Štvorylka - „koronavírusovské podanie“ a lá STV1
 4. Martin Žilinčík: Orbánistan pritvrdzuje
 5. Miroslav Iliaš: Kresťania za odluku cirkvi (náboženstva) od štátu
 6. Ladislav Rohoska: Robert Fico má na rukách krv...
 7. Štefan Vidlár: Na Poňiky
 8. Viliam Majda: Bieda ŽSR
 9. Vladimír Hatara: Matovičov pokus "death free"
 10. Miroslav Sabol: Byť pripravený znamená aj poriadne dezinfikovať povrchy.


Už ste čítali?